پرچین

تایل پرچین

ورق پرچین نوعی از مصالح ساختمانی می‌باشد که جهت زیبایی برای پوشش سقف یا محافظت از نمای ساختمان به کار می‎‌رود. خرید با کمترین قیمت در انواع سایزها از بازرگانی نجومی.
پرچین

ورق تایل پرچین به صورت پله‌ای و با شیب‌های متفاوت در سطوح بالایی ساختمان بر روی نمای اصلی ساختمان، بالای پنجره‌ها، سقف ساختمان‌های ویلایی، پوشش آلاچیق، اتاقک‌های کلبه‌ای، سر در ورودی مجتمع‌ها و … نصب می‌گردد.

پوشش تایل پرچین ضمن زیبایی چتری است. برای حفاظت و دوام بیشتر درب‌های ساختمان و سیستم‌های اتوماتیک و سپر مناسبی در مقابل برف و باران می باشد. صفحه های ورق پرچین از پیش رنگ شده است و ظاهر آن رنگ سفال را تدایی می‌کند و تنوع رنگ را دارند.

سایزهای ورق تایل

40*90
70*90
90*110

و نما و یا در اصطلاح پرده در سایزهای 20*90 و 25*90 می‌باشد.

ورق طرح سفال فلزی پرچین با طرح منحصر به فرد و رنگ الکترواستاتیک (پودری) داراي جذابيت ويژه بوده كه با انعطاف پذيري و قابليت نصب در شيب ۱۲ تا ۹۰ درجه در زيبا سازي نماي معماري‌هاي سنتي و مدرن نفش مهمي ايفا مي‌كند.

مقاومت در برابر آتش:

با بکارگیری ورق‌های گالوانیزه، تايل‌هاي پرچین قادر به تحمل بيش از ۷۲۰ درجه سانتيگراد حرارت مي‌باشند. همچنین وزن بسیار کم تایل‌ها باعث می‌گردد در آتش سوزی‌های داخلی بام دیرتر فرو بریزد.

كاربرد آسان:

بنا بر ويژگي‌هاي پرچین، اين تايل‌ها از نظر فني به راحتي امكان تعويض سيستم پوشش فرسوده موجود و يا تبديل سقف مسطح به شيبدار را در حداقل زمان و هزينه مهيا مي‌نمايند. در دهه اخير اين حقيقت در ايمن و مقاوم سازي ساختمان‌هاي فرسوده، بخصوص اماكن عمومي و حساس مانند مدارس، بيمارستان‌ها و غيره در سراسر جهان مورد استقبال و حمايت مراجع دولتي و نظامي قرار گرفته است.

جهت خرید ورق پرچین در سایزهای مختلف با کیفیت بالا و کمترین قیمت بازار با بازرگانی نجومی تماس بگیرید.