ورق گالوانیزه رنگی

انواع ورق‌ گالوانیزه رنگی

ورق گالوانیزه رنگی با بهترین کیفیت در بازرگانی نجومی با ضخامت، ابعاد و رنگ دلخواه مشتریان گرامی عرضه و تولید می‌شود. برای اطلاع از قیمت ورق رنگی و سفارش محصول با ما تماس بگیرید.
ورق گالوانیزه رنگی

ورق گالوانیزه رنگی نوعی خاص از ورق با پایه گالوانیزه است. قسمت روی ورق در دو مرحله به ضخامت ۲۰ الی ۲۵ میکرون و قسمت پشت ورق در یک مرحله به ضخامت ۷الی ۱۵ میکرون پوشش رنگ به صورت کوره‌ای گرفته است. این پوشش ضمن زیبایی خاص باعث می شود مقاومت ورق در مقابل خوردگی، زنگ زدگی و پوسیدگی بسیار بالا برود. ورق‌های رنگی در ضخامت‌های نازک تولید می‌شود. کمترین ضخامت موجود ورق گالوانیزه رنگی در حال حاضر ضخامت ۰٫۱۸ میلی متر است. و حداکثر ضخامت نیز ۰/۷۰ میلی متر است.

از آنجایی که ورق گالوانیزه رنگی به صورت رول فرم تولید می شود و استاندارد این رول ها دو عرض ۱۰۰ سانتی متر و ۱۲۵ سانتی متر است بایستی که ابعاد را بر پایه این مشخصات درخواست داد.

به طور معمول در بازار فولاد ابعاد ۲*۱ یا کوتاه و ابعاد۲۵۰*۱۲۵ یا بلند قابل عرضه است. از طرفی ابعاد طولی به سفارش مشتری نیز قابل برش و فرمینگ می باشد. برای مثال شما می توانید ابعاد ۶ متری ۸ و یا هر طول دلخواه دیگری را سفارش دهید.

ورق گالوانیزه رنگی در فرم‌های زیر قابل عرضه و تولید است:

کرکره، سینوسی، ذوزنقه، شادولاین، طرح سفال پالرمو، آبرو، فلاشینگ، تیزه و…