ورق کرکره

فروش ورق کرکره

فروش انواع ورق کرکره موجدار، سینوسی و ورق کرکره رنگی با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت‌ها را از ما در مجموعه بازرگانی نجومی بخواهید. جهت اطلاغ از به روزترین قیمت با کارشناسان فروش در تماس باشید.
کرکره

طرح کرکره سینوسی:

از ابتدایی‌ترین طرح ورق کرکره ورق‌های موج دار که از زمان‌های دور تولید و به بازار عرضه می‌شود. ورق‌های موج دار شیروانی جهت پوشش سقف ‌های شیروانی از متریال مختلفی استفاده می‌شود. این متریال ها را (با توجه به گسترش استفاده از ورق‌های فلزی) می‌توان به دو دسته پوشش‌های فلزی و پوشش‌های غیر فلزی تقسیم نمود. در دسته اول پوشش‌های غیر فلزی متریال گوناگونی نظیر ایرانیت، آردواز، سفال، دکرا، شینگن، آندولین، آندو ویلا و غیره قرار می‌گیرند.

در دسته دوم: پوشش فلزی شامل ورق‌های فلزی فرم شده در طرح‌های متنوع است، که به دلیل ماهیت پوشش شیروانی (که تماس دایمی با باران و برف است) باید ورق استفاده شده دارای پوشش گالوانیزه باشد، تا از خوردگی و زنگ‌زدگی آن جلوگیری شود.

ورق‌های موج دار شیروانی

ورق‌ کرکره موج دار شیروانی در ابتدا فقط ورق‌های گالوانیزه بودند، که با پیشرفت ساخت تکنولوژی‌شان ورق‌های گالوانیزه رنگی نیز به بازار عرضه گردید. امروزه ورق‌های گالوانیزه رنگی در رنگ‌های متنوعی تولید می‌گردد.

فرمینگ ورق‌های گالوانیزه و یا گالوانیزه رنگی در طرح‌های متنوعی انجام شده و به بازار عرضه می‌شود:

  • طرح ذوزنقه: ورق موج دار با مقطع ذوزنقه
  • طرح شادولاین: طرحی شبیه به طرح ذوزنقه با تنوع بیشتر
  • طرح سفال: این نوع ورق موج دار از جدیدترین ورق‌های موج دار تولید شده است که برای بیننده سقف شیروانی ایجاد نمای سفال می‌نماید اما مزایای بسیاری نسبت به سفال داراست.

برای سفارش انواع ورق کرکره موجدار، شادولاین، طرح سفال، سینوسی و ورق کرکره رنگی با شماره های موجود روی سایت در تماس باشید.