استیل دکوراتیو

‌فروش ورق استیل دکوراتیو

اگر برای تزئین آسانسور، راه پله، یا نمای داخلی ساختمان نیاز به لوله یا ورق استیل دکوراتیو دارید، با بازرگانی نجومی، فروشنده برتر ورق آلات تماس بگیرید.

استیل دکوراتیو

رنگ خاصی که در این نوع از ورق استیل وجود دارد باعث توجه مشتریان به ورق استیل دکوراتیو می‌شود. بخاطر رنگ خاص ورق استیل‌دکوراتیو، این محصول اغلب در تولید ظروف و نماهایی مانند آسانسور و… کاربرد دارد.

از ورق استیل طرح‌دار بیشتر برای مصارف تزئینی مانند سطح داخلی آسانسور ها، نمای داخلی ساختمان ها، حفاظ استیل و… استفاده می شود. ورق استیل دکوراتیو با طرح های مختلفی مانند خشدار، چرمی رنگی عرضه می شود. ورق استیل طلایی از زیباترین ورق های ضد رنگ شناخته می شود. استفاده از آن ها در صنایع مختلف، ارزش آن ها را بیشتر می کند و همین مورد باعث گرانتر بودن این ورق ها نسبت به سایر ورق ها می باشد.

درک تفاوت های این نوع ورق با ورق استیل ساده از نظر مشخصات اختصاصی و کاربردهای آن ها در صنعت است. توصیه ما این است که ابتدا به صفحه ورق استیل مراجعه نمایید و سپس راجع به مشتقات آن از جمله استیل دکوراتیو مطالعه نمایید.

کاربرد ورق استیل طلایی

کاربرد آن‌ها درب‌های ورودی

کاربرد آن‌ها در دیواره های آسانسورها

کاربرد آن‌ها در نمای گنبد ها و سایر اماکن مذهبی

استیل دکوراتیو در مشهد در طرح ها و مدل‌های مختلف باضخامت/ابعاد متفاوت توسط بازرگانی نجومی به سراسر ایران عرضه می‌گردد.

ورق استیل طلایی در مشهد همچنین طبق مشخصه های قید شده توسط این مجموعه مورد عرضه قرار میگیرد. این ورق ها نیز مانند ورق های براق در آلیاژهای ۳۰۴ و بگیر(۴۲۰ -۴۳۰ و…) دارای روکش (PE) توزیع می شوند.

جهت خرید این نوع ورق میتوانید به فروشگاه آنلاین ما مراجعه کنید. همچنین جهت مشاوره رایگان با مدیران فروش ما تماس حاصل فرمایید.