متال دک

سقف متال دک

سقف کامپوزیت عرشه فولادی (متال دک) یکی از روش‌های نوین و جدید اجرای سازه می‌باشد که طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد. جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.
متال دک یا سقف عرشه فولادی

از فاکتورهای مهم در صنعتی سازی، سرعت بالا در اجرا و حذف متریال و روش‌های سنتی وقت‌گیر و پرهزینه است. یکی از قسمت‌های اصلی در ساختمان سازی که تاثیر به سزایی در سرعت ساخت دارد، سقف می‌باشد. امروزه با استفاده از روش‌های جدید، پروژه ساخت در کوتاه‌ترین زمان مناسب اجرا می‌شود.

معرفی سقف عرشه فولادی (متال دک)

سقف عرشه فولادی ( متال دک ) با ورق‌های گالوانیزه ذوزنقه‌ای شکل آجدار بدون استفاده از میلگرد و حذف قالب‌بندی اجرا می‌شود. وزن این سقف نسبت به سقف های مشابه حدود ۳۰ تا ۶۰ درصد کمتر می باشد. سرعت اجرای این سقف حدود ۱۲ برابر بیشتر از سقف های معمولی مانند دال بتنی و تیرچه بلوک می‌باشد.

ویژگی ها

بتن ریزی در این سقف متال دک یا سقف عرشه فولادی از سطح بسیار صاف و یکپارچه برخوردار است که پس از آن نیاز به کف سازی و پوکه ریزی نمی‌باشد و با سرعت بالا آماده عملیات نازک کاری می‌باشد.

در این سیستم، قالب بندی که یکی از مشکلات اجرایی ساختمان می باشد، حذف گردیده و اجرای سقف را با سرعت بالا عملی می کند و این امکان وجود دارد که بعد از تکمیل شبکه های تاسیساتی به صورت یک جا نسبت به بتن ریزی تمام سقف و طبقات اقدام نمود.

نصب ورقه ها بدون جوشکاری و فقط با میخ های فولادی انجام می‌شود. در این سیستم امکان اجرای سقف و بتن ریزی در کلیه طبقات ساختمان‌های چند طبقه در یک زمان قابل انجام می‌باشد.

جهت مشاوره و اطلاع از قیمت متال دک یا سقف عرشه فولادی تماس بگیرید. بهترین قیمت و کیفیت ها را از ما بخواهید. اجرای انواع سقف و سازه ساختمانی با بهترین نرخ را به بازرگانی نجومی بسپارید.