سوالات متداول

پس از ابعاد ورق پانچ (مشبک) شامل طول، عرض و ضخامت آن، یکی از مهمترین عواملی که باید به آن توجه کرد، ابعاد سوراخ های ورق یا همان قطر چشمه ها است.

از جمله کاربردهای ورق پانچ یا مشبک می‌توان به موارد استفاده آن‌ها در صنایع شیمیایی، خودروسازی، غذایی و همچنین استفاده در عمران و شهرسازی و نیز معماری اشاره کرد.

ساخت سقف و سایه‌بان، کندوهای زنبور‌داری، فیلترها و سطل های زباله از جمله مواردی هستند که توسط ورق پانچ تولید می‌شوند.

ورق پانچ یا مشیک از جنس همان ورق معمولی است که از طریق دستگاه سوراخ شده است.

وزن ورق گالوانیزه به ابعاد و ضخامت آن بستگی دارد. بطور کلی برای محاسبه وزن ورق آلات کافی است طول آن ها (متر) را در عرض (میلیمتر) و ضخامت (میلیمتر) و سپس در عدد ۷٫۸۶ ضرب کرده و حاصل را بر ۱۰۰۰ تقسیم نمایید تا وزن ورق بر حسب کیلوگرم به دست آید.

برای سهولت در محاسبه وزن ورق آلات، می توانید از جداول وزنی استفاده نمایید.

ورق گالوانیزه فروخته شده توسط بازرگانی نجومی بهترین نوع تولید داخل و ساخت سمنان است.

از آنجا که بعلت نوسانات موجود در بازار، امکان ایجاد اختلال در زنجیره تأمین کالا وجود دارد، بازرگانی نجومی توصیه می کند جهت اطلاع از آخرین و بهترین قیمت ورق گالوانیزه، با دفتر مشهد به شماره ۰۵۱۳۷۳۱۰۰۰۰ تماس گرفته و جهت ثبت سفارش اقدام نمایید.

شایان ذکر است که قیمت ورق آلات گالوانیزه در صورت خرید در حجم بالا و عمده متفاوت از خرید جزئی خواهند بود.

به ما اعتماد کنید.

بله. مشتریان محترم می توانند پس از ثبت نهایی سفارش، محموله خود را در محل مورد نظرشان و توسط باربری های معتبر تحویل بگیرند. شایان ذکر است که ورق آلات هم بصورت شیت و هم بصورت رول، به تمام ایران ارسال می شوند.

بازرگانی نجومی با هدف جلب رضایت مشتریان محترم، امکان فروش ورق گالوانیزه را هم بصورت شیت و هم بصورت رول دارد.

خیر. در تمامی شهرهای ایران.

دفتر مرکزی شرکت بازرگانی نسیم تجارت نجومی شرق در شهر مشهد واقع شده است ولیکن فروش و حمل انواع ورق آلات به تمامی نقاط کشور از جمله شهرهای بزرگ و صنعتی همچون تهران، اصفهان، اراک، تبریز و … توسز باربری های معتبر و همراه با ارائه فاکتور رسمی مقدور و میسر است.

با ما تماس بگیرید. ۰۵۱۳۷۳۱۰۰۰۰

فرمول کلی حاصل ضرب طول (متر) در عرض (میلیمتر) در ضخامت (میلیمتر) و سپس ضرب نتیجه در عدد ۷٫۸۶ و تقسیم حاصل بر ۱۰۰۰، وزن ورق بر حسب کیلوگرم را به دست می دهد.

توصیه می شود جهت سهولت در امر محاسبه وزن ورق، از صفحه جداول وزنی سایت بازدید بفرمایید.

جهت راحتی حال مشتریان محترم، پرداخت وجه سفارشات، از طریق چندین شماره کارت بانکی فراهم گردیده. در صورت عدم امکان انتقال کارت به کارت، شماره شبا در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

بنا به درخواست مشتریان محترم، تمامی ورق آلات قابل عرضه هم بصورت شیت هستند و هم بصورت رول.

محصولات بازرگانی نجومی شامل انواع ورق آلات و نیز آهن، نبشی، هاش، و پروفیل های صنعتی و ساختمانی می باشد.

ورق آلات به دو صورت رول و شیت و بنا به درخواست مشتری قابل عرضه هستند. انواع ورق های ارائه شده عبارتند از: گالوانیزه، استیل، استیل رنگی و تزئینی، پلی کربنات و کارتن پلاست، شادولاین، پانچ یا مشبک، مس، برنج و آلومینیوم.

خرید ورق آلومینیوم بنا به درخواست مشتری هم بصورت رول و هم بصورت شیت امکان پذیر است. کافیست با دفتر مشهد بازرگانی نجومی به شماره ۰۵۱۳۷۳۱۰۰۰۰ تماس گرفته و پس از ثبت سفارش، ورق آلومینیوم سفارشی خود را در هر ضخامت و ابعادی که مد نظرتان است، در محل مورد نظر خود، توسط باربری های معتبر تحویل بگیرید.

دفتر بازرگانی نجومی در شهر مشهد واقع شده است ولی به همت باربری های معتبر، امکان ارسال انواع ورق آلات از جمله آلومینیوم، گالوانیزه، استیل، مس و برنج، پلیکربنات و … به تمامی شهرهای ایران امکانپذیر است.

در صورت خرید در حجم بالا، روی قیمت ها تجدید نظر خواهد شد.

وزن انواع ورق آلات بنا به طول, عرض، و ضخامت آن ها متفاوت است. قانون کلی محاسبه وزن ورق بصورت حاصل ضرب طول ورق بر حسب متر در عرض و ضخامت آن بر حسب میلیمتر و ضرب حاصل در عدد ۷٫۸۶ و سپس تقسیم نتیجه بر ۱۰۰۰ می باشد.

برای اطلاع از وزن انواع ورق آلومینیوم، می توانید به صفحه جداول وزنی مراجعه نمایید.

مراحل ثبت سفارش از بازرگانی نجومی بسیار ساده است. برای خرید ورق آلات آلومینیوم کافی است پس از مطالعه وب سایت و انتخاب محصول مورد نظر، با دفتر مشهد تماس گرفته، از آخرین قیمت ها آگاه شده و پس از واریز وجه، سفارش خود را در هر کجای ایران که هستید، تحویل بگیرید.

جهت مشاهده کاتالوگ انواع نمونه های استیل دکوراتیو یا تزئینی، اجرا شده توسط بازرگانی نجومی، می توانید به همین صفحه مراجعه و یا برای دانلود کاتالوگ از طریف لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود کاتالوگ طرح های استیل تزئینی

امکان خرید استیل دکوراتیو از بازرگانی نجومی در تمامی نقاط ایران امکان پذیر است.

مراحل ثبت سفارش عبارتند از:

۱- تماس با دفتر بازرگانی نجومی از طریق فرم موجود روی سایت و یا شماره تلفن ۰۵۱۳۷۳۱۰۰۰۰

۲- ثبت سفارش و واریز وجه

۳- درخواست ارسال ورق استیل دکوراتیو بصورت تحویل در محل مورد نظر شما

از آنجایی که ورق استیل دکوراتیو یا تزئینی از جنس استنلس استیل یا زنگ نزن است، مهمترین ورق های استیل موجود در ایران شامل ۳۰۴ تایوان، ۳۱۶ تایوان و نیز ورق های استیل کره و کلمبوس آفریقای جنوبی می باشند.

این نوع ورق ها غالبا به رنگ های طلایی، دودی و میرور هستند.

جهت اطلاع از قیمت های ورق استیل دکوراتیو، به این صفحه مراجعه کنید.

به دلیل قابلیت فرم دهی و مقاومت بالای استنلس استیل در مقابل زنگ زدگی و خوردگی و نیز براقیت آن، این نوع ورق از محبوبیت زیادی در بخش ساختمان و تزیینات و صنعت برخوردار است.

ورق های استیل طرح دار یا دکوراتیو، بیشتر برای مصارف تزئینی مانند سطح داخلی آسانسورها، نمای داخلی ساختمانها، کاور دستگاه مواد غذایی و… کاربرد دارند.

این ورق ها با طرح های مختلفی مانند خشدار، چرمی رنگی (طلایی ، مسی ، آبی و مشکی) عرضه می‌شوند.

خرید ورق آلات از بازرگانی نجومی بسیار ساده و طبق مراحل زیر انجام می شود:

۱- انتخاب نوع ورق استیل شامل بگیر نقره ای ۴۳۰، نگیر نقره ای ۳۰۴ و استنلس استیل

۲- اطلاع از آخرین قیمت ورق استیل از طریق سایت و یا تماس با دفتر مشهد به شماره ۷۳۱۰۰۰۰-۰۵۱۳ یا تکمیل فرم تماس از طریق این لینک

۳- پرداخت وجه از طریق اینترنت و یا کارت به کارت

۴- تکمیل سفارش و درخواست ارسال محموله به هر نقطه از ایران توسط باربری های معتبر

بازرگانی نجومی فروشنده انواع ورق آلات استیل بگیر نقره ای ۴۳۰ و نگیر نقره ای ۳۰۴ و همچنین استنلس استیل است. اما استیل انواع بسیار زیادی دارد که توصیه می کنیم جهت آشنایی با آن ها به مقاله استیل چیست مراجعه نمایید.

وزن ورق آلات بر اساس طول، عرض، ضخامت و چگالی آن ها متفاوت است. بطور کلی فرمول زیر برای محاسبه وزن انواع ورق آلات کاربرد دارد:

حاصل (طول به متر)*(عرض*ضخامت بر حسب میلیمتر)*۷٫۸۶ و سپس نتیجه تقسیم بر ۱۰۰۰ وزن ورق را بر حسب کیلوگرم می دهد.

جهت سهولت در کار محاسبه وزن ورق آلات، میتوانید به صفحه جداول وزنی مراجعه نمایید.

بله. شما می توانید پس از انتخاب محصول مورد نظر و تماس با بازرگانی نجومی جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، سفارش خود را را ثبت نموده و ورق آلات استیل سفارشی شما، از طریق دفتر مشهد و توسط باربری های معتبر، به محل مورد نظر شما ارسال می شود.

بله. از آنجایی که قیمت انواع ورق آلات به ویژه ورق استیل بصورت لحظه ای نوسان دارد، شما می توانید جهت اطلاع از آخرین قیمت انواع ورق آلات استیل بگیر، نگیر و استنلس استیل، با دفتر مشهد بازرگانی نجومی به شماره ۷۳۱۰۰۰۰-۰۵۱۳ تماس بگیرید.

Load More

بالا