ورق پانچ یا مشیک از جنس همان ورق معمولی است که از طریق دستگاه سوراخ شده است.

وزن ورق گالوانیزه به ابعاد و ضخامت آن بستگی دارد. بطور کلی برای محاسبه وزن ورق آلات کافی است طول آن ها (متر) را در عرض (میلیمتر) و ضخامت (میلیمتر) و سپس در عدد ۷٫۸۶ ضرب کرده و حاصل را بر ۱۰۰۰ تقسیم نمایید تا وزن ورق بر حسب کیلوگرم به دست آید.

برای سهولت در محاسبه وزن ورق آلات، می توانید از جداول وزنی استفاده نمایید.

ورق گالوانیزه فروخته شده توسط بازرگانی نجومی بهترین نوع تولید داخل و ساخت سمنان است.

بله. مشتریان محترم می توانند پس از ثبت نهایی سفارش، محموله خود را در محل مورد نظرشان و توسط باربری های معتبر تحویل بگیرند. شایان ذکر است که ورق آلات هم بصورت شیت و هم بصورت رول، به تمام ایران ارسال می شوند.

دفتر مرکزی شرکت بازرگانی نسیم تجارت نجومی شرق در شهر مشهد واقع شده است ولیکن فروش و حمل انواع ورق آلات به تمامی نقاط کشور از جمله شهرهای بزرگ و صنعتی همچون تهران، اصفهان، اراک، تبریز و … توسز باربری های معتبر و همراه با ارائه فاکتور رسمی مقدور و میسر است.

با ما تماس بگیرید. ۰۵۱۳۷۳۱۰۰۰۰

 

فرمول کلی حاصل ضرب طول (متر) در عرض (میلیمتر) در ضخامت (میلیمتر) و سپس ضرب نتیجه در عدد ۷٫۸۶ و تقسیم حاصل بر ۱۰۰۰، وزن ورق بر حسب کیلوگرم را به دست می دهد.

توصیه می شود جهت سهولت در امر محاسبه وزن ورق، از صفحه جداول وزنی سایت بازدید بفرمایید.

بنا به درخواست مشتریان محترم، تمامی ورق آلات قابل عرضه هم بصورت شیت هستند و هم بصورت رول.

خرید ورق آلومینیوم بنا به درخواست مشتری هم بصورت رول و هم بصورت شیت امکان پذیر است. کافیست با دفتر مشهد بازرگانی نجومی به شماره ۰۵۱۳۷۳۱۰۰۰۰ تماس گرفته و پس از ثبت سفارش، ورق آلومینیوم سفارشی خود را در هر ضخامت و ابعادی که مد نظرتان است، در محل مورد نظر خود، توسط باربری های معتبر تحویل بگیرید.

وزن انواع ورق آلات بنا به طول, عرض، و ضخامت آن ها متفاوت است. قانون کلی محاسبه وزن ورق بصورت حاصل ضرب طول ورق بر حسب متر در عرض و ضخامت آن بر حسب میلیمتر و ضرب حاصل در عدد ۷٫۸۶ و سپس تقسیم نتیجه بر ۱۰۰۰ می باشد.

برای اطلاع از وزن انواع ورق آلومینیوم، می توانید به صفحه جداول وزنی مراجعه نمایید.

جهت مشاهده کاتالوگ انواع نمونه های استیل دکوراتیو یا تزئینی، اجرا شده توسط بازرگانی نجومی، می توانید به همین صفحه مراجعه و یا برای دانلود کاتالوگ از طریف لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود کاتالوگ طرح های استیل تزئینی

به دلیل قابلیت فرم دهی و مقاومت بالای استنلس استیل در مقابل زنگ زدگی و خوردگی و نیز براقیت آن، این نوع ورق از محبوبیت زیادی در بخش ساختمان و تزیینات و صنعت برخوردار است.

ورق های استیل طرح دار یا دکوراتیو، بیشتر برای مصارف تزئینی مانند سطح داخلی آسانسورها، نمای داخلی ساختمانها، کاور دستگاه مواد غذایی و… کاربرد دارند.

این ورق ها با طرح های مختلفی مانند خشدار، چرمی رنگی (طلایی ، مسی ، آبی و مشکی) عرضه می‌شوند.

خرید ورق آلات از بازرگانی نجومی بسیار ساده و طبق مراحل زیر انجام می شود:

۱- انتخاب نوع ورق استیل شامل بگیر نقره ای ۴۳۰، نگیر نقره ای ۳۰۴ و استنلس استیل

۲- اطلاع از آخرین قیمت ورق استیل از طریق سایت و یا تماس با دفتر مشهد به شماره ۷۳۱۰۰۰۰-۰۵۱۳ یا تکمیل فرم تماس از طریق این لینک

۳- پرداخت وجه از طریق اینترنت و یا کارت به کارت

۴- تکمیل سفارش و درخواست ارسال محموله به هر نقطه از ایران توسط باربری های معتبر

وزن ورق آلات بر اساس طول، عرض، ضخامت و چگالی آن ها متفاوت است. بطور کلی فرمول زیر برای محاسبه وزن انواع ورق آلات کاربرد دارد:

حاصل (طول به متر)*(عرض*ضخامت بر حسب میلیمتر)*۷٫۸۶ و سپس نتیجه تقسیم بر ۱۰۰۰ وزن ورق را بر حسب کیلوگرم می دهد.

جهت سهولت در کار محاسبه وزن ورق آلات، میتوانید به صفحه جداول وزنی مراجعه نمایید.

بله. شما می توانید پس از انتخاب محصول مورد نظر و تماس با بازرگانی نجومی جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، سفارش خود را را ثبت نموده و ورق آلات استیل سفارشی شما، از طریق دفتر مشهد و توسط باربری های معتبر، به محل مورد نظر شما ارسال می شود.

بله. از آنجایی که قیمت انواع ورق آلات به ویژه ورق استیل بصورت لحظه ای نوسان دارد، شما می توانید جهت اطلاع از آخرین قیمت انواع ورق آلات استیل بگیر، نگیر و استنلس استیل، با دفتر مشهد بازرگانی نجومی به شماره ۷۳۱۰۰۰۰-۰۵۱۳ تماس بگیرید.