درباره بازرگانی نجومی

این مجموعه با سرمایه گذاری شخصی تاسیس گردیده است تا به ارائه خدمات در زمینه های زیر بپردازد:

بازرگانی، تجارت، واردات، صادرات، خدمات پشتیبانی قابل واگذاری به بخش خصوصی، شرکت در مزایده‌ها و مناقصه‌ها با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی اعطای نمایندگی و شعبه در سراسر کشور و سرمایه گذاری در سایر شرکت‌ها پس از اخذ مجوزهای لازم.

شرکت بر این باور است که برای هر آغازی نقطه صفری است و برای هر پایان نقطه ای به نام صد، از این رو آرم شرکت را بر پایه صفر و صد بنا نهادیم تا شاید الگویی برای همه دوستان باشد به امید روزی که همه به این باور برسند که زندگی از خواستن و ساختن تشکیل شده است.

در بازرگانی نسیم تجارت نجومی شرق، با هدف تعامل اقتصادی با کشورهای همسایه و خاور دور، در برنامه کوتاه‌ مدت و میان مدت خود، صادرات به کشورهای ترکمنستان، تاجیکستان، امارات، ارمنستان، روسیه، ترکیه، آذربایجان، عراق و چین را در دستور کار خود داریم. هدف ما گسترش فعالیت با دیگر کشورهای منطقه و فرا منطقه‌ای بوده و در نیل به این هدف کوشا هستیم.

در راستای نیل به اهداف خود در اولین قدم، دفتر بازرگانی نسیم تجارت نجومی شرق را در مشهد بنا نهاده تا به تمامی هموطنان در اقصی نقاط ایران خدمت رسانی کنیم.

ارسال انواع ورق آلات به تمام نقاط ایران و محل مورد نظر مشتریان گرامی از طریق باربری مورد اطمینان، امکان پذیر است و هزینه باربری بنا به مسافت متفاوت خواهد بود.

بازرگانی نجومی از موفق ترین فروشندگان انواع ورق آلات صنعتی و ساختمانی در استان خراسان رضوی و شهر مشهد می باشد. با توجه به عملکرد موفق این مجموعه در استان خراسان رضوی، تصمیم بر آن گرفتیم که محصولات خود را به دیگر شهرهای ایران نیز ارسال نماییم.

برای اطلاع از قیمت انواع ورق آلات و هزینه های ارسال، با دفتر مشهد بازرگانی نجومی تماس حاصل فرمایید.

اهداف:

از صفر تا به صد یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت. تک تک اهداف زندگی را بر اساس صفر و صد بنا می نهیم تا در نهایت، این صفر تا به صد رسیدن ها ادامه یابد و به هدف بزرگمان که ساختن زندگی زیبا توأم با اندیشه و رفاه است، نائل آییم. گام نهادن در این راه، فراز و نشیب ها و مشکلات فراوانی دارد، اما با توکل، تلاش، برنامه ریزی و پشتکار بر آنها چیره خواهیم شد.

این شرکت در نظر دارد در سالهای آتی به خدمات خود بیفزاید. با امید به لطف پروردگار متعال که هرچه هست در ید و قدرت اوست، در پیشبرد اهداف خود مصمم خواهیم بود.

فعالیت های شرکت در حال حاضر:

سرمایه گذاری در بازار فلز (معاملات ورق های روغنی، گالوانیزه، سیاه و …)

راه اندازی سایت ثبت سفارش

سرمایه گذاری در سازمان بورس اوراق بهادار

صادرات کالا به کشورهای همسایه