جهت آشنایی هرچه تمام تر و همچنین جلب اعتماد مشتریان محترم، بر آن شدیم تا توضیحاتی هرچند مختصر درباره کارخانجات تولید کننده انواع ورق گالوانیزه، روغنی و سیاه که بازرگانی نجومی از طریق ارتباط مستقیم با آن ها نسبت به تأمین این محصولات می پردازد، ارائه نماییم.

1- شرکت فولاد مبارکه اصفهان

شرکت فولاد مبارکه در زمینه تولید ورق‌های فولادی فعالیت‌ می‌نماید. این شرکت با هدف ارتقای سطح فناوری صنعت فولاد، به عنوان سازمانی جهان تراز بیش از پنجاه درصد از مصرف فولاد کشور را جهت استفاده در صنایع خودروسازی و قطعه‌سازی، صنایع فلزی سبک، صنایع فلزی سنگین و لوله‌های انتقال سیالات، صنایع بسته‌بندی، صنایع لوازم خانگی و الکتریکی و صنایع لوله و پروفایل تولید می‌نماید.

فولاد مبارکه بطور کلی دارای 4 ناحیه تولیدی شامل آهن سازی، فولادسازی و ریخته گری مداوم، نورد گرم و نورد سرد می باشد که هریک از این بخش ها به چندین زیر ناحیه تقسیم می گردند.

توصیه می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت فولاد مبارکه اصفهان، به سایت این شرکت مراجعه نمایید.

2- شرکت صنایع ورق های پوشش دار تاراز چهارمحال

این شرکت واقع در استان چهار محال و بختیاری و شهرستان شهرکرد می باشد.

سبد محصولی شرکت تاراز شامل 2 محصول ورق گالوانیزه و ورق گالوالوم می باشد که بازرگانی نجومی تنها به فروش ورق گالوانیزه ساخت این شرکت اکتفا کرده است.

جهت آشنایی هرچه بیشتر با شرکت فولاد تاراز چهارمحال، از سایت این شرکت بازدید نمایید.

3- شرکت صنایع هفت الماس

این شرکت با هدف توليد انواع ورق گالوانيزه، نورد سرد، استنلس استيل (فولاد زنگ نزن) در سال ١٣٧٥و در شهر قزوین تاسيس گرديد. توليدات ورق گالوانيزه اين شركت پاسخگوی ١٥ درصد نياز بازار داخلی بوده و حدود ٢٠ تا ٤٠ درصد از كل ظرفيت توليد نيز در بازارهای جهانی عرضه می‌گردد.

محصولات شرکت صنایع هفت الماس به 5 دسته ورق آلات شامل ورق اسیدشویی شده، نورد سرد، گالوانیزه، گالوالوم، رنگی و نیز 1 دسته لوله و پروفیل تقسیم می گردد. همچنین تمامی خطوط تولید این شرکت نیز بطور کامل روی سایت مجموعه توضیح داده شده اند که توصیه می کنیم برای آشنایی بیشتر حتما آن را مطالعه نمایید.

در حال حاضر ورق نورد سرد و ورق گالوانیزه از جمله محصولات این شرکت هستند که بازرگانی نجومی نسبت به فروش آن ها اقدام می نماید.

4- مجتمع فولادی روی اندود کاوه

مجتمع فولادی روی اندود کاوه واقع در شهر صنعتی کاوه (شهرستان ساوه) یکی از تولید کنندگان اصلی ورق گالوانیزه در کشور با استفاده از جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته و با ظرفیت سالانه 150 هزار تن می باشد.

این شرکت علاوه بر واردات ورق های رنگی و همچنین محصولات آرسلور میتال قزاقستان، با عرضه محصولات فولاد مبارکه اصفهان امکان تامین سایر نیازهای مشتریان را نیز فراهم نموده است. کلیه محصولات ارائه شده به صورت کویل، شیت و انواع فرمینگ جهت مصرف در صنایع مختلف به بازار عرضه می گردد.

محصولات این شرکت به 5 بخش کلی شامل ورق آلات گالوانیزه، گالوانیزه رنگی، روغنی، ورق های فرم دار و نیز عرشه های فولادی تقسیم می گردند.

در حال حاضر بازرگانی نجومی به فروش ورق های گالوانیزه و روغنی ساخت این مجموعه بسنده کرده است.

پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات هرچه بیشتر درباره این مجموعه، از سایت شرکت بازدید نمایید.

5- نورد و لوله سمنان

شرکت کارخانجات نورد و لوله سمنان در سال 1372 با هدف تولید انواع لوله از سایز2/1 الی 8 اینچ و انواع قوطی و پروفیل تاسیس و در سال های بعد ضمن گسترش و تاسیس کارخانه تولید لوله گالوانیزه در سایزهای مختلف ، با راه اندازی کارخانه دیگری در تولید انواع لوله های سایز بالا از سایز 10 الی 40 اینچ اقدام نمود. همچنین در سال 1385 با راه اندازی خطوط تولید ورق گالوانیزه از ضخامت 3-0.25 میلی متر در دو خط تولید و نيز ورق رنگی از ضخامت 1.25-0.25 میلی متر توانایی های خود را در زمینه کمی و کیفی و همچنین تنوع محصولات به اثبات رسانید.

محصولات این شرکت شامل ورق گالوانیزه و رنگی، لوله های گالوانیزه، لوله های سایز پایین، قوطی و پروفیل، و نیز لوله های سایز بالا می باشد.

اطلاعات تکمیلی تمامی محصولات این شرکت، روی سایت مجموعه موجود است که توصیه می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر آن را مطالعه نمایید.