سقف و سازه سبک

سقف و سازه‌های سبک

بازرگانی نجومی در راستای توسعه و خدمات بیشتر به شما دوستان عزیز اجرای بعضی از پروژه‌های ساختمانی و اجرای سقف سبک، سقف شیبدار و اجرا و نصب آلاچیق را به عهده گرفته است و آمادگی خود را جهت همکاری با انواع پروژه‌های ساختمانی اعلام می‌کند.
سقف ویلایی

سقف از جمله مهم ترین قسمت‌ها در ساختمان سازی است که به روش‌های مختلف اجرا می‌شود. پوششی برای جلوگیری از نفوذ عواملی مانند آفتاب، وزش باد، ریزش باران و برف است.

سقف می‌تواند باعث یکپارچگی سازه و هماهنگی بین تیر و ستون شود و در مقابله با نیروهای فیزیکی سازه مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد. سقف در ساختمان سازی باید از مقاومت لازم در برابر نیروهای وارده برخوردار باشد تا دچار آسیب نشود. سیستم های متفاوتی برای اجرای سقف به کار برده می شود.

طراحی و اجرا:

یکی از عوامل مهم در ساختمان هست طراحی معماری و طراحی سازه ساختمان‌ها است که در مناطق با بارش زیاد قرار دارند که تعداد قابل توجهی از ویلاها در این دسته از ساختمان‌ها قرار می‌گیرند.

داشتن یک نمونه کار کامل و مناسب برای آشنایی با این امر بسیار لازم است. اجرای سقف شیروانی یک ویلا به این صورت می‌باشد که ابتدا ستون گذاری و بستن بالای ستون‌ها به صورت فلزی یا بتنی طبق نقشه و اقدام به خرپا سازی با پروفیل فلزی به هر ابعادی می نماییم و بعد از ساخت و نصب خرپاها شروع به تیریزی روی تیرهای اصلی به فاصله دلخواه می ‌نماییم و بعد از تکمیل زیر سازی جوشکاری کامل تیرها شروع به نصب تایل‌ها می‌کنیم و نصب تایل‌ ها نیز با پیچ‌ های مخصوص آن‌ها را می‌بندیم.

جهت اطلاع از چگونگی و قیمت اجرای سقف سبک و سازه ‌های سبک ساختمانی، نصب آلاچیق و سقف شیبدار تماس بگیرید.

هدف ما در بازرگانی نجومی ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت و رضایت شما عزیزان است.